O Společnosti

Mramor Dobříš, je hrdým přímým dovozcem nejen prvotřídního španělského mramoru, žuly, kvarcitu, onyxu, mramorových obkladů a dlažby i ve velkoformátech, ale i umělého kamene Techlam a Neolit, nebo keramických velkoformátů 4D Sapienstone. S hlubokým odhodláním poskytovat exkluzivní obkladový materiál, jsme na trh přinesli výrobky nejvyšší kvality v široké paletě barev a rozměrů, přizpůsobené specifickým potřebám našich zákazníků v dostupné cenové hladině a v nejrychlejších termínech z celé ČR.

Naše služby sahají od personalizovaného návrhu až po profesionální montáž, zajišťující, že každý projekt je realizován
 s bezchybnou pečlivostí.

Naše hlavní benefity

  • Nejrychlejší realizace v ČR
  • Největší skladové zásoby v ČR
  • Máme vlastní CNC stroje pro výrobu na míru
  • Reagujeme na poptávky do 12 hodin

Jsme přímý dovozci kvalitního španělského mramoru, žuly, kvarcitu, onyxu, mramorových obkladů a dlažby i ve velkoformátech, ale i umělého kamene Techlam a Neolit, nebo keramických velkoformátů 4D Sapienstone. Naším hlavním cílem je dodat našim zákazníkům dle jejich požadavků exkluzivní obkladový materiál. To vše za dostupnou, přiměřenou cenu v co nejkratším možném čase.

Čísla mluví za nás

+
Realizovaných kuchyní
Zaměstnanců
+
Zpracovaných desek
+
Spokojených zákazníků

Myslím si, že tato firma zabývající se výrobou všeho možného z přírodního kamene (mramoru, žuly, křemence, onyxu) je nejlepší, ale i nejrychlejší v ČR. Nám například vyrobili koupelnové dvou umyvadlo z žuly a jsme s rodinou nadšení nejen z výsledku, ale i jejich lidského a profesionálního přístupu ... a to celé firmy ... Moc děkujeme

Jirka Poky
Zákazník

Chtěli jsme nějaké pěkné parapety, ale to co nám nakonec tady v té firmě vyrobily to je nádhera. Nejen že máme krásné kamenné parapety , ale nakonec jsme si nechali udělat i novou kuchyňskou linku a každá návštěva, která k nám přijde je stejně jako my uchvácená z výsledku. Je to bomba!!! Lidi z firmy jsou velice milí, ochotní a prostě zlatíčka. Vřele doporučuji.

Ivana Krčilová
Zákazník

Mramor Dobříš mohu jen vyzdvihnout a vřele doporučit!!! Počínaje profesionální paní Alenkou na showroomu, která se nám věnovala maximálně s výběrem kamene, se zohledněním na praktickou stránku věci, nejen estetickou, ale stejné superlativy patří i celému realizačnímu týmu, který razí heslo rychlost, nízká konkurenceschopná cena a maximální ochota.

Vlasta Vosmanská
Zákazník

Dobrý den, šikovná a znalá prodejkyně Alenka nás přesvědčila o nákupu kuchyňské žulové pracovní desky do naší nové kuchyně. Team firmy s profi přístupem mohu jen doporučit.

Murterino
Zákazník

U této firmy jsme si s manželem nechali zrekonstruovat koupelnu v našem starém bytě na mramorovou a z výsledku jsme nadšení. Řemeslníci z firmy byli ochotní, laskaví a důkladní.

Nováková
Zákazník

Tuto firmu vřele doporučuji. Chtěli jsme vyrobit v praze kamenné schody do našeho mezonet a když jsem zjistili kolik by to stálo a jak dlouho by to trvalo tak jsme od toho záměru upustili. Naštěstí jsem jeli k rodičům do Dobříše na návštěvu a jen tak jsme se zastavili v Mramor Dobříš. Zaplať pánu bohu za to štěstí. Schodiště stálo do 3 týdnů od objednání, poradili nám na co si dát pozor perfektně je nainstalovali a cena skoro poloviční oproti pražským cenám. Nikam jinam už rozhodně nepůjdeme až budeme měnit dlažby v bytě - jedině mramor od nich.

Michal Saidl
Zákazník