Stoly & stolky

Všestrannost produktů v našem sortimentu umožňuje vytvářet dekorativní předměty nebo je integrovat jako součást nábytku.

Kamenné stoly jsou velmi trendové. Jakákoli paleta přírodního kamene se může stát klíčovým prvkem při vytváření špičkových stolů pro každý typ prostoru a použití. Kámen dává svým designérům k dispozici širokou škálu mramorů, granitů, travertinů, vápenců, pískovců a břidlic, které vytvářejí jedinečné a exkluzivní předměty. Všestrannost Techlam® otevírá nové kreativní možnosti pro profesionální designéry a návrháře interiérů při vytváření objektů, které jsou téměř dokonalé z hlediska formy a funkce.

Exteriér

Kamenné stoly a stolky jsou vhodné i do exteriéru například na Vaší terasu či zahradu.

Tvar dle libosti

Tvar si vymyslete. Nedržte se při zemi, rádi vyrobíme i stoly atypických tvarů.

Doprava

Kamenné stolky nejsou nic lehkého, využijte naší dopravu až k Vám do bytu.

Co vše nabízíme?

Jídelní stoly

Jídelní stoly pro velkou i malou rodinu, stůl do zasedačky či stůl na terasu. Stoly z kamene vhodné pro  interiér i exteriér.

Mám zájem

Konfereční stolky

Konferenční stolky do všech interiérů, lze krásně kombinovat s železem, dřevem či dalším kamenem.

Mám zájem

Noční stolky

Designové noční stolky z mramoru či žuly krásně doplní Vaší ložnici.

Mám zájem

Police

Police i další odkládací místa dokážeme navrhnout pro Váš z mramoru či žuly.

Mám zájem

Poslední realizace

Nezávazná poptávka
Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho poptávkového formuláře. Poskytněte nám informace o požadovaném množství a bližší specifikace, a my se Vám obratem ozveme s podrobnou nabídkou a možnými termíny dodání. Rádi Vám vyrobíme cokoli dle Vašeho návrhu. Stačí vyplnit tento poptávkový formulář.Tato poptávka Vás nezavazuje k jakémukoli nákupu, slouží pouze k poskytnutí detailních informací a cenové kalkulace.