Koupelny a WC

Chcete-li vytvořit módní interiér, vyberte si pro Vaší koupelnu či toaletu kamenné obklady z mramoru či žuly. Vnitřní kamenné obklady mají vlastní osobnost, díky nimž je každý prostor jedinečný a exkluzivní.Použití přírodního kamene na obklady interiérů je stále běžnější, protože se jedná o výrobky, jejichž barvy dodávají pocit tepla a snadno se udržují.

Mramor a travertin v různých povrchových úpravách a strukturách lze použít k vytvoření předmětů, které jsou minimalistické i esteticky příjemné.

Žula se svými klikatými vzory a perleťovými inkrustacemi se stávají téměř uměleckými nástěnnými malbami, kde je přírodní produkt povýšen do maxima.

Vápence, pískovce a břidlice, materiály, které jsou široce používány v exteriérech, nacházejí své místo v designu interiérů a propůjčují důmyslný dojem prostorům.

Formát

Dodáváme obklady a podlahy v širokém spektru formátu včetně těch nadrozměrných. Případně upravíme formát dle individuálních požadavků.

Barevnost

Barevnost je důležitá, každý interiér vyžaduje něco jiného, proto v naší nabídce naleznete velké množství druhů kamene.

Doprava

Náš profesionální tým Vám objednaný kámen doveze, vynes na místo určení a složí přesně, kde si řeknete.

Co vše nabízíme?

Sprchové kouty

Minimalistické sprchové kouty v kombinaci se sklem dodají prostor i menším koupelnám.

Mám zájem

Obklady

Kompletní obklady sjednotí barevnost vaší koupelny a WC a ulehčí jejich údržbu.

Mám zájem

Vany

Zapuštěné vany s obkladem a masivní mramorové podstavce zvýší luxus koupelny.

Mám zájem

Umyvadla

Umyvadlo lze vyrobit přímo integrované do umyvadlové desky ve stejném dekoru.

Mám zájem

Poslední realizace

Nezávazná poptávka
Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho poptávkového formuláře. Poskytněte nám informace o požadovaném množství a bližší specifikace, a my se Vám obratem ozveme s podrobnou nabídkou a možnými termíny dodání. Rádi Vám vyrobíme cokoli dle Vašeho návrhu. Stačí vyplnit tento poptávkový formulář.Tato poptávka Vás nezavazuje k jakémukoli nákupu, slouží pouze k poskytnutí detailních informací a cenové kalkulace.