Přehled služeb

Naše firma nabízí širokou škálu služeb v oblasti zpracování a aplikace přírodního kamene.


Specializujeme se na mramor, žulu, umělý kámen a onyx, a to jak pro interiérové, tak exteriérové projekty. Nabízíme individuální konzultace, návrhy, výrobu na míru, a také profesionální montáž. Snažíme se vyhovět všem vašim požadavkům a představám, abychom společně vytvořili nejen funkční, ale i esteticky přitažlivá řešení.

Naše služby jsou zárukou kvality a trvalé hodnoty pro váš domov nebo komerční prostory.

Koupelny a WC

Zobrazit více

Pracovní desky

Zobrazit více

Stoly & stolky

Zobrazit více

Podlahy a jiné

Zobrazit více

Parapety a poličky

Zobrazit více

Hroby a hrobky

Zobrazit více

Jak probíhá realizace?

Exkluzivní a kvalitní materiály

Jako přímý dovozce nabízíme špičkový mramor, žulu a další kameny v široké paletě barev a rozměrů, umožňující zákazníkům výběr přesně podle jejich představ a potřeb.

Kompletní servis "na klíč"

Od návrhu přes realizaci až po instalaci, všechny kroky provádí naše vysoce kvalifikované týmy, čímž zajišťujeme bezchybný a profesionální výsledek na míru vašim požadavkům.

Cena dostupná pro každého

Věříme, že luxusní vzhled mramoru, žuly, kvarcitu, onyxu by měl být dostupný pro všechny, proto se snažíme udržet ceny přiměřené, aniž bychom obětovali kvalitu našich materiálů a služeb.
Nezávazná poptávka
Pokud máte zájem o Informace o produktu nenalezeny., neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho poptávkového formuláře. Poskytněte nám informace o požadovaném množství a bližší specifikace, a my se Vám obratem ozveme s podrobnou nabídkou a možnými termíny dodání. Tato poptávka Vás nezavazuje k jakémukoli nákupu, slouží pouze k poskytnutí detailních informací a cenové kalkulace.