Techlam

Přinášíme Vám Techlam, novou porcelánovou dlaždici, která díky svému velkému formátu a minimální tloušťce přináší revoluci v oblasti interiérového designu a architektury. Nabízíme nové barvy a textury, které mohou proměnit jakoukoli atmosféru ve svět extrémní krásy.

Kombinace designu a avantgardy vytváří výbuch barev a textur, ruku v ruce s tou nejvybranější elegancí. Porcelánový výrobek, který fascinuje svými sofistikovanými nuancemi, které dosahují svého plného významu díky svým jedinečným kvalitám, exkluzivním pro tenkou, velkoformátovou keramiku.
Techlam je synonymem kvality, elegance a sofistikovanosti. Stanovuje nový standard pro porcelánové výrobky, schopný vytvářet prostory nabité osobností a jednoduše jedinečné.

Hi-tech řešení pro podlahy, stěny, desky, nábytek a fasády, kde je možné vytvořit konceptualizaci integrálních projektů pomocí jediného keramického materiál

Luxusní vzhled

Luxusní povrchová úprava se širokou nabídkou barev včetně imitace kamene, dřeva a industry nejde uplatnění v každém interiéru i exteriéru.

Bez omezení

Díky svým rozměrům se opravdu nejedná o běžnou dlažbu. Základní velikost obkladu je 3 000 x 1 000 mm a tloušťka pouhé 3 mm.

Spektrum využití

Rozměry, technické vlastnosti a široká nabídka barev předurčuje Techlam pro použití ve stavebnictví a designu bez zásadních omezen

Co vše nabízíme?

Interiér

Doma, v kanceláří, obchodním domě nebo letišti … všude bude Techlam jako obklad stěn či podlahy ideální materiál.

Mám zájem

Fasády budov

Vertikální ani horizontální umístění nebude při instalaci na venkovní fasády budov problém.

Mám zájem

Kuchyně

Tepelná odolnost umožňuje použití Techlamu i v prostoru kuchyně. Na pracovní ostrůvky, obložení stěn či jen podlahu

Mám zájem

Nábytek

Jednoduché a přesné dělení ve spojení s designem otvírá Techlamu nové možnosti použití – prodejní pulty, stánky, bary

Mám zájem

Poslední realizace

Nezávazná poptávka
Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho poptávkového formuláře. Poskytněte nám informace o požadovaném množství a bližší specifikace, a my se Vám obratem ozveme s podrobnou nabídkou a možnými termíny dodání. Rádi Vám vyrobíme cokoli dle Vašeho návrhu. Stačí vyplnit tento poptávkový formulář.Tato poptávka Vás nezavazuje k jakémukoli nákupu, slouží pouze k poskytnutí detailních informací a cenové kalkulace.