Obklady a dlažba

Výběr kamenných podlahových dlaždic pro jakoukoli budovu výrazně určuje její dekorativní styl. Proto nabízíme širokou škálu produktů, od mramorových až po žulové podlahy, každý s jiným povrchem, který uspokojí potřeby jakéhokoli architektonického trendu.

Mramorové podlahy dodávají každému prostoru vynikající eleganci. S leštěným povrchem, jeho nejznámější povrchovou úpravou, se přírodní krása tohoto kamene zvyšuje na další úroveň díky svému nesrovnatelnému zrcadlovému efektu. Žula je jedním z produktů, který je díky své extrémně vysoké odolnosti proti opotřebení ideální pro použití v oblastech s vysokým provozem, jako jsou dopravní terminály nebo nákupní centra.

Protiskluzové vlastnosti vápenců a pískovců tradičně určovaly jejich použití v exteriéru. Jsou velmi běžně používány v zahradách nebo v bazénech, protože jsou velmi propustné a snadno se udržují. Honovaná, stárnoucí, pískovaná, bušovaná a plamenná žula jsou ideální pro použití v exteriérech s vysokým provozem. Tento materiál byl široce používán na veřejných prostranstvích, jako jsou náměstí, parky nebo promenády, kvůli své velké schopnosti odolat povětrnostním vlivům. Přírodní povrchy jsou bezpochyby nejlepším řešením pro exteriér.

Interiéer i exteriér

Přírodní kámen je vhodný do všech možných instalací. Rádi Vám poradíme kam je jaký kámen vhodný.

Tvar dle libosti

Obklady a podlahy dodáváme v širokém spektru rozměrů a tlouštěk.

Doprava

Vámi objednaný kámen Vám dovezeme, vyneseme a složíme kde si řeknete.

Co vše nabízíme?

Podlahy

Skleněný lesk, hladký povrch beze spáry a krásný vzor přírodního kamene dělají s mramorové podlahy exkluzivní, ale dostupný zážitek pro každého.
Mám zájem

Terasy

Na venkovní terasy nemusíte dávat jenom dřevo, přírodní kámen je odolnější, trvanlivější a vhodný i na frekventované instalace.

Mám zájem

Bazény, výřivky

Přírodní kámen je ideální pro obložení venkovní i vnitřních bazénů. Protiskluzový povrch a jednoduchá údržba jsou hlavní benefity pro přírodní kámen.

Mám zájem

Schody

Velká odolnost proti opotřebení či povětrnostním vlivům je důvodem proč je použitý přírodního kamene na schody dobrý nápad a proč ho architekti tak rádi používají.

Mám zájem

Poslední realizace

Nezávazná poptávka
Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho poptávkového formuláře. Poskytněte nám informace o požadovaném množství a bližší specifikace, a my se Vám obratem ozveme s podrobnou nabídkou a možnými termíny dodání. Rádi Vám vyrobíme cokoli dle Vašeho návrhu. Stačí vyplnit tento poptávkový formulář.Tato poptávka Vás nezavazuje k jakémukoli nákupu, slouží pouze k poskytnutí detailních informací a cenové kalkulace.