Přehled materiálů

Jsme přímým dovozcem nejen prvotřídního španělského mramoru, žuly, kvarcitu, onyxu, mramorových obkladů a dlažby i ve velkoformátech, ale i umělého kamene Techlam. S hlubokým odhodláním poskytovat exkluzivní obkladový materiál, jsme na trh přinesli výrobky nejvyšší kvality v široké paletě barev a rozměrů. Detailní informace o každém materiálu, který nabízíme najdete na našich stránkách v dané kategorii.

Jak probíhá realizace?

Exkluzivní a kvalitní materiály

Jako přímý dovozce nabízíme špičkový mramor, žulu a další kameny v široké paletě barev a rozměrů, umožňující zákazníkům výběr přesně podle jejich představ a potřeb.

Kompletní servis "na klíč"

Od návrhu přes realizaci až po instalaci, všechny kroky provádí naše vysoce kvalifikované týmy, čímž zajišťujeme bezchybný a profesionální výsledek na míru vašim požadavkům.

Cena dostupná pro každého

Věříme, že luxusní vzhled mramoru, žuly, kvarcitu, onyxu by měl být dostupný pro všechny, proto se snažíme udržet ceny přiměřené, aniž bychom obětovali kvalitu našich materiálů a služeb.
Nezávazná poptávka
Pokud máte zájem o Informace o produktu nenalezeny., neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho poptávkového formuláře. Poskytněte nám informace o požadovaném množství a bližší specifikace, a my se Vám obratem ozveme s podrobnou nabídkou a možnými termíny dodání. Tato poptávka Vás nezavazuje k jakémukoli nákupu, slouží pouze k poskytnutí detailních informací a cenové kalkulace.